• 27/10/2016:
    PC & Network L@b
    Αναζητούμε άτομα για την πρακτική τους άσκηση με τις παρακάτω ειδικότητες: Διοικητικό και Οικονομικό Στέλεχος Στέλεχος Εμπορίας,Διαφήμισης και Προώθησης Προϊόντων (Marketing) Τεχνικός Η/Υ Δραστηριοποιούμαστε στον τομέα της πληροφορικής. Προσφέρουμε service Η/Υ, laptop, κινητών και tablet και με την δημιουργία Ιστοσελίδων. Ασχολούμαστε με το εμπόριο υπολογιστών και laptop καθώς και με αναλώσιμα,περιφερειακά Η/Υ. Είμαστε επίσημοι εμπορικοί συνεργάτες ΝOVA οπού παρέχουμε την απαραίτητη εξυπηρέτηση πελατών. Έδρα μας είναι τα Πεύκα Θεσσαλονίκης. Θα μας βρείτε στην διεύθυνση: Λ. Παπανικολάου 92.