• 12/09/2023:
    ΚΔΑΠ νοιάΖΩμαι
    Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε, ότι επιθυμούμε να εντάξουμε άμεσα στη δομή μας σπουδαστή της ειδικότητας βοηθού βρεφονηπιοκομίας για την εκπόνηση της πρακτικής του άσκησης.
  • 11/09/2023:
    Holiday Inn Thessaloniki
    Από το ξενοδοχείο Holiday Inn Thessaloniki ζητείται άτομο για πρακτική στη θέση βοηθ. σερβιτόρος/α.
  • 10/09/2023:
    Eνδιαφέρομαι για άτομο πρακτικής άσκησης από το τμήμα β. Βρεφονηπιοκόμων της σχολής σας
  • 31/08/2023:
    Σχολείο της φύσης
    Ενδιαφέρομαι για παράλληλη στήριξη σε αγοράκι 5,5 χρόνων για το σχολικό έτος 2023-24, σε ιδιωτικό νηπιαγωγειο στην περιοχή του Τριλοφου Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e mail:soniabax@yahoo.gr. Ευχαριστω πολύ.
  • 31/08/2023:
    Τμήμα Τουρισμού του Δήμου Θεσσαλονίκης
    Το Τμήμα Τουρισμού του Δήμου Θεσσαλονίκης αναζητά άτομα για πρακτική άσκηση στο γυάλινο τουριστικό περίπτερο της πλατείας Αριστοτέλους, το οποίο παρέχει τουριστικές πληροφορίες, Το περίπτερο επισκέπτονται καθημερινά τουρίστες αναζητώντας πληροφορίες για την πόλη της Θεσσαλονίκης και την ευρύτερη περιοχή. Το ωράριο λειτουργίας του τουριστικού περιπτέρου είναι 8.30 έως 20.30 και συγκεκριμένα ένας υπάλληλος έχει ωράριο 8.30 έως 4.30 και ένας δεύτερος υπάλληλος από 12.30 έως 20.30. Αναγκαία προϋπόθεση είναι η γνώση της αγγλικής γλώσσας και η απλή χρήση Η/Υ.
  • 05/08/2023:
    Α.Σ.ΠΑΝΟΡΑΜΑ
    Η Ακαδημία Ποδοσφαίρου του Α.Σ.ΠΑΝΟΡΑΜΑ επιθυμεί συνεργασία με ένα(1) άτομο για την πρακτική άσκηση της ειδικότητας "Προπονητής ποδοσφαίρου". Έναρξη από Σεπτέμβρη 2023. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν καθημερινά με τον υπεύθυνο του τμήματος ποδοσφαίρου του συλλόγου κ. Τσολακίδη Κωνσταντίνο στο τηλέφωνο:6942628497
  • 28/07/2023:
    Apollo Travel
    Πρακτική άσκηση για Τουριστικός Πρακτορείο
  • 19/06/2023:
    Ξενοδοχείο Μάρθας χάους
    Η ξενοδοχειακή μας μονάδα αναζητεί καταρτισμένο προσωπικό για πρακτική άσκηση και εργασία δια την καλοκαιρινή σεζόν του 2023 με σκοπό την στελέχωση θέσεων βοηθού κουζίνας, βοηθού σερβιτόρου , θέση μπουφέ και καμαριέρας
  • 06/04/2023:
    Ζητείται άτομα πρακτικής άσκησης για β.βρεφονηπιοκόμων στο παιδικό σταθμό μας για την περίοδο που διανύουμε καθώς και για τον Σεπτέμβρη 2023. Βασικός στόχος η δημιουργική απασχόληση παιδιών
  • 21/03/2023:
    Α. ΦΑΡΜΑΚΟΜΥΤΗ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ
    Επικοινωνιακός, συνεργάσιμος, ευχάριστος χαρακτήρας με διάθεση και όρεξη για μάθηση
  • 16/03/2023:
    Aldemar Resorts
    Ο όμιλος Aldemar Resorts, σας προσκαλεί να ξεκινήσετε την καριέρα σας και να πραγματοποιήσετε πρακτική άσκηση, για τη σεζόν 2023 στα ξενοδοχεία του Ομίλου και συγκεκριμένα: στην Κρήτη (Λιμένας Χερσονήσου) στο Knossos Royal***** Beach Resort και στη Δ. Πελοπόννησο (Πύργος Ηλείας) στο Olympian Village***** Beach Resort, δίπλα σε καταξιωμένους επαγγελματίες του χώρου. Η εταιρεία προσφέρει: Μηνιαία αποζημίωση Διαμονή σε δωμάτιο προσωπικού Κάλυψη εξόδων μετακίνησης από και προς τον προορισμό Γεύματα στο εστιατόριο προσωπικού Στολή εργασίας (εκτός μαγείρων) Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας Προοπτική εξέλιξης και επαγγελματικής συνεργασίας Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα, με πρόσφατη φωτογραφία, αναφέροντας τη θέση και τον προορισμό που σας ενδιαφέρει, στη διεύθυνση email hrmcrete@aldemar.gr.
  • 16/03/2023:
    ΚΔΑΠ ΑΣΤΕΡΟΚΟΣΜΟΣ ΕΕ
    Το κέντρο δημιουργικής απασχόλησης παιδιών «ΑΣΤΕΡΟΚΟΣΜΟΣ», μπορεί να υποδεχτεί και αναζητά τελειόφοιτους ή σπουδαστές του ΙΕΚ σας, ώστε να πραγματοποιήσουν την πρακτική τους άσκηση. Στο χώρο μας απασχολούνται παιδιά, τυπικής ανάπτυξης, ηλικίας από 5 έως 12 ετών, όπου οι σπουδαστές/ριες μπορούν να επιτύχουν μια ολοκληρωμένη εμπειρία της πρακτικής τους άσκησης καθώς και να συνεργαστούν με επαγγελματίες του χώρου. Σκοπός μας είναι η απορρόφηση ικανών υποψηφίων μετά την ολοκλήρωση της πρακτικής τους. Παρακαλούμε όπως εκδώσετε σχετική αγγελία για σπουδαστή/ρια που επιθυμεί να εκπληρώσει την πρακτική του άσκηση στους χώρους μας. Λόγω της μεγάλης δυναμικής του χώρου και του προσωπικού μας, θα μπορούσαμε να απορροφήσουμε έως και πέντε (5) στο ίδιο εξάμηνο. Θα χαρούμε πολύ να αποκτήσουμε μια συνεργασία στα πλαίσια του κοινού κατά κάποιο τρόπο εκπαιδευτικού μας έργου. Για οποιαδήποτε διευκρίνηση παραμένουμε στη διάθεσή σας
  • 10/03/2023:
    Παιδικός Σταθμός Φεγγαρούλης
    Αναζητάμε άτομο για την πρακτική του άσκηση στον βρεφονηπιακό σταθμό Φεγγαρούλη.