• 20/02/2023:
    Παιδικός σταθμός ΓΑΛΗΝΗ
    Ζητείται άτομο για πρακτική άσκηση στον παιδικό σταθμό ΓΑΛΗΝΗ στη θέση της βοηθού. Βασικές υποχρεώσεις: απασχόληση παιδιών και φροντίδα των βασικών αναγκών.
  • 18/02/2023:
    ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
    Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το Γενικό Νοσοκομείο Παπαγεωργίου θα δεχτεί σπουδαστές για πρακτική άσκηση από 01 και 15 Απριλίου 2023. Παρακαλούμε όπως ενημερωθούν οι αρμόδιοι του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης του ΙΕΚ καθώς και οι καταρτιζόμενοι. Η διαδικασία κατάθεσης των δικαιολογητικών πρέπει να γίνει ένα μήνα νωρίτερα. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.  Η παραπάνω εκπαίδευση εγκρίνεται και πραγματοποιείται σύμφωνα με τους όρους και τις οδηγίες της Διοίκησης του Νοσοκομείου και του Υπουργείου, που ισχύουν για την παρούσα περίοδο, λόγω COVID-19.  Για οποιαδήποτε διευκρίνιση παρακαλώ επικοινωνήστε.
  • 02/02/2023:
    GOLDEN Hotels & Resorts
    - Βοηθητικές ενέργειες που συμβάλλουν στην εύρυθη λειτουργία των επισιτιστικών τμημάτων. Υπηρεσίες room service, ανατροφοδότηση μπουφέ εστιατορίου, αναπλήρωση κάβας, deparasage - Εξυπηρέτηση πελατών, διαχείριση των κρατήσεων, διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου, παροχή πληροφοριών, check in - check out.
  • 17/01/2023:
    POLIZAS TRAVEL
    Τουριστικό γραφείο, εξυπηρετηση πελατων - τηλεφωνικων κλησεων ακτοπλοικων - αεροπορικων εισιτηριων, , οργανωση-αρχειοθετηση παρασταστικων κτλ
  • 26/12/2022:
    Μία κοπέλα για πρακτική άσκηση από το τμήμα β.βρεφονηπιοκόμων
  • 08/12/2022:
    Χοτζάογλου Ευαγγελία
    Ονομάζομαι Χοτζάογλου Ευαγγελία και διατηρώ ιδιωτική  επιχείρηση παιδικού σταθμού (2,5 ετών - 4 ετών ) στην Πυλαία Θεσσαλονίκης. Επιθυμώ να απασχολήσω στην επιχείρησή μου  βοηθό βρεφονηπιοκόμου για πρακτική άσκηση με προοπτική μόνιμης  συνεργασίας.   ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ : ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ 2, ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τ.Κ. : 55535 ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ : 2310-300-603, 690612377   Ευχαριστώ πολύ.
  • 24/11/2022:
    Ιδιωτικός Βρεφικός σταθμός "Σαν...Παραμύθι"
    Ο νεοσύστατός βρεφικός σταθμός μας ενδιαφέρεται για άμεση πρόσληψη βοηθών βρεφονηπιοκομων για πρακτική άσκηση στη δομή μας.
  • 22/11/2022:
    Vivalavita
    Προπονητικη
  • 14/11/2022:
    Άσυλο του Παιδιού
    Επιθυμούμε να εντάξουμε άμεσα στη δομή μας σπουδαστή, ειδικότητας βοηθού βρεφονηπιοκόμου για την εκπόνηση της πρακτικής του άσκησης.
  • 23/10/2022:
    Σαματά Σοφία
    Βοηθός κομμωτηρίου
  • 21/10/2022:
    Εξειδικευμένο Κέντρο Alzheimer - Μονάδα Φροντίδας Ηλικιωμένων "ΦΡΟΝΤΙΖΩ"
    Συμμετοχή στην εφαρμογή θεραπευτικού προγράμματος σε άτομα τρίτης ηλικίας
  • 28/09/2022:
    Θ ΜΕΡΤΖΙΜΕΚΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ
    ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΙ-ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ
  • 27/09/2022:
    ΑΧΕΠΑ/Τμήμα Παραϊατρικών
    Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως δεχόμαστε σπουδαστές για πρακτική άσκηση.
  • 17/09/2022:
    Incoming
    Το τουριστικό γραφείο incoming, στη περιοχή Μοναστηρίου, προσφέρει θέσεις πρακτικής άσκησης, για τελειόφοιτους σπουδαστές ή αποφοίτους τουριστικών ειδικοτήτων. Απαραίτητα προσόντα: καλή γνώση Ρωσικών ή/και Αγγλικών , καλή χρήση Η/Υ, social. Αποστολή βιογραφικών Υπόψιν Κου Σετσίδη στο dir@hermestourism.com