• 07/04/2024:
    Ζητώ μία κοπέλα β.βρεφονηπιοκόμου για πρακτική άσκηση στο παιδικό σταθμό <η χώρα των θαυμάτων> στο Ντεπώ. Ευχαριστώ Η υπεύθυνη Αρετή Πρίγκου
  • 20/03/2024:
    Πιγκουίνοι
    ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΥ
  • 19/02/2024:
    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΖΗΤΑΜΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΣΕ ΒΑΡΗ, Ή ΣΕ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΙΑ ΑΕΡΟΒΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ. Η ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΕΔΡΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥ ΣΥΝΔΙΚΑ 60
  • 18/01/2024:
    EVERGREEN SHIPPING AGENCY (GREECE) A.E.
    2 ατομα για απασχοληση σε θεσεις customer service (import-export) Aπαραιτητη η καλή γνωση αγγλικης γλώσσας (τουλάχιστον επιπεδο Lower/B2)
  • 08/12/2023:
    Παιδικός Σταθμός Φεγγαρούλης
    Αναζητάμε άτομο για πρακτική άσκηση στο σχολείο μας στο απογευματινό μας τμήμα το οποίο λειτουργεί εως τις 7 το απόγευμα. Προοπτική συνεργασίας μετά την ολοκλήρωση της πρακτικής εαν είναι εφικτό.
  • 18/10/2023:
    ΤΟΥΡΓΑΙΔΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΕ
    Ο Βρεφονηπιακός σταθμός Ρεβιθούλης, δίνει τη δυνατότητα πραγματοποίησης της πρακτικής άσκησης σε 3 -4 σπουδάστριες ειδικότητας Βοηθός Παιδαγωγών Πρώιμης Παιδικής Ηλικίας -βοηθός Βρεφοκόμων
    Δημοτική Πινακοθήκη Θεσσαλονίκης
    Η Δημοτική Πινακοθήκη Θεσσαλονίκης η οποία στεγάζεται στο κτίριο της Casa Bianca, στη συμβολή των οδών Βασ. Όλγας 182 και Θεμ. Σοφούλη, Δίνει τη δυνατότητα πραγματοποίησης της πρακτικής άσκησης 5 με 8 σπουδαστών της ειδικότητας φύλακες μουσείων και αρχαιολογικών χώρων.
    Βρεφονηπιακός Σταθμός "Αγκαλίτσα"
    Ενδιαφερόμαστε για πρακτική Άσκηση στον βρεφονηπιακό Σταθμό "Αγκαλίτσα". Ιντζέ Αναστασία - Γενική Διευθύντρια
    Fitness4all
    Ζητούνται άτομα πρακτικής άσκησης για β.βρεφονηπιοκόμων σε χώρο ψυχαγωγίας που προσφέρει διαδραστικές αθλητικές δραστηριότητες σε παιδιά από 4-12 ετών
    Μultiwall
    Ζητούνται άτομα πρακτικής άσκησης σε χώρο ψυχαγωγίας που προσφέρει διαδραστικές αθλητικές δραστηριότητες σε παιδιά από 4-12 ετών
    Ακαδημία Ποδοσφαίρου ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – WEST SOCCER ACADEMY
    Ενδιαφέρομαι για προπονητή ποδοσφαίρου μέσω πρακτικής εξάσκησης για την Ακαδημία Ποδοσφαίρου ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – WEST SOCCER ACADEMY που εδρεύει στην Νέα Ευκαρπία.
    Παιδικός σταθμός
    Παιδικός σταθμός (2,5 ετών - 4 ετών) στην Πυλαία Θεσσαλονίκης επιθυμεί να απασχολήσει βοηθό βρεφονηπιοκόμο για πρακτική άσκηση με προοπτική μόνιμης συνεργασίας.
  • 12/09/2023:
    ΚΔΑΠ νοιάΖΩμαι
    Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε, ότι επιθυμούμε να εντάξουμε άμεσα στη δομή μας σπουδαστή της ειδικότητας βοηθού βρεφονηπιοκομίας για την εκπόνηση της πρακτικής του άσκησης.
  • 11/09/2023:
    Holiday Inn Thessaloniki
    Από το ξενοδοχείο Holiday Inn Thessaloniki ζητείται άτομο για πρακτική στη θέση βοηθ. σερβιτόρος/α.